piątek, 21 czerwca 2019

Nasiona Roślin Wodnych Do Akwarium TEST numer 3 Niezwykłe Rośliny Wodne Nie Dla Każdego. Rośliny do Akwarium


Witam Serdecznie 🙂  


Drogi użytkowniku w dzisiejszych czasach nic niema za darmo. Penie rozumiesz, że jeśli ktoś wykonał prace np. w produkcji danego np. urządzenia to, musi otrzymać za swoją pracę zapłatę.

Tak samo jest z roślinami. Nikt nie zrywa ich w amazonce i nie przywozi w siatce aby po taniości sprzedać je na giełdzie akwarystycznej. Jest to cały proces importu przechodzenia przez kolejne kontrole, czy badania epidemiologiczne. Tak aby uzyskać zgodę na ich sprzedaż w danym kraju.

Podobnie jest z naszymi Nasionami Roślin Wodnych do Akwarium. Są one produkowane w Azji. Droga ich przybycia jest równie skomplikowana. Na każdej i kolejnej kontroli importer musi uiszczać stosowne opłaty. 🙂 

Lecz cena naszych nasion jest niska z jednego powodu. Importujemy za jednym razem większe ilości, podejmując ryzyko straty w razie braku zainteresowania.

Dajemy Ci niską wręcz hurtową cenę, abyś mógł cieszyć się podwodnym ogrodem. Pokochał akwarystykę i miał przyjemność wraz ze swoją rodziną.

Kto nie lubi patrzeć na piękne roślinne akwarium zamiast oglądać nudną telewizje

Podziwiam cie już na starcie 🙂 , że podjąłeś się trudu zadania, pasjonującej akwarystyki. Akwarium, piękno, spokój harmonia 😍 👩👨A K W A R I U M – Jeszcze tyle, do odkrycia 👑 👑 👑 👑 👑 👑

Test Rośliny Coin Leaf" (Habenaria Pecunia) Nasiona tej rośliny pozyskałem dzięki uprzejmości firmy: LAVENIA.
Minęło od tego momentu sporo czasu. W moim intensywnym życiu znalazłem czas aby posiać nasiona i czekać na kiełki. Wysiałem tak na oko gdyż jestem akwarystą, nie ogrodnikiem i jestem przyzwyczajony do gotowych sadzonek, czy łodyg które po prostu pesetą wkładamy w podłożę.
Po około dwóch tygodniach małe roślinki były na tyle duże aby ostrożnie pesetą  umieścić je w podłożu, w moim przypadku aktywnym. Trochę to niechlujnie zrobiłem. jednak większość przyjęła się i rośnie do dziś. Nawet  raz modelowałem je nożyczkami bo za bardzo rosły na boki. Dobra. TERAZ konkrety. Poniżej zdjęcia.😊 😊 
😊 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


eAkwarium.eu Blog o akwarystyce. Akwarium, jak zacząć? Początkujący. Pytania i odpowiedzi.