PDF KSIĄŻKI Akwarystyczne. pdf akwarium. Zbiór książek akwarium. Download za darmo. SCAN. Archiwizacje. Archive. Cyfrowa biblioteka. Chronimy przed zapomnieniem. Download pdf

Prezentuje małą biblioteczkę książek o akwarystyce. Są one legalne, jedynie do czytania. Do przeglądania.

E-book (także: eBook, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna, e-książka) – treść zapisana w formie elektronicznej, przeznaczona do odczytania za pomocą odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu komputerowym (np. komputer osobisty, czytnik książek elektronicznych, telefon komórkowy czy palmtop).

Publikacja elektroniczna jest niekiedy ujmowana szerzej, gdyż obejmuje materiały elektroniczne niebędące książkami, jak choćby systemy pomocy. Trudno przeprowadzić precyzyjną klasyfikację i w gruncie rzeczy można przyjmować rozmaite zakresy definicji publikacji i książek elektronicznych. Można jednak przyjąć, że ta ostatnia jest przeniesieniem klasycznej książki czy czasopisma do formatu pozwalającego na odczytanie na urządzeniach elektronicznych.

Wskutek zacierania się granic między zakresami mediów, tradycyjna książka jest wydawana na papierze, ale niekiedy towarzyszą jej materiały audiowizualne, zawarte na płytach czy kasetach, zaś książka elektroniczna z natury łączy tekst z multimediami, co zawdzięczać można jednolitości elektronicznego medium.

Zaletą E-booka jest niższy koszt pozyskiwania informacji, łatwa archiwizacja i dostęp do dużej ilości książek, łączenie najrozmaitszych typów mediów w jednolitej postaci elektronicznej, niemożliwe do uzyskania w tak szerokim zakresie w książce tradycyjnej. Ułatwia również dostęp do informacji osobom fizycznie upośledzonym.

1. abc akwarysty.pdf

2. Akwaria roslinne w stylu holenderskim - A.Sieniawski.pdf

3. Akwarium i jego mieszkancy - Mirosław Huszcz.pdf

4. Akwarium od A do Z.pdf

5. Akwarium Peter Stadelmann.pdf

6. Akwarium rok XXIII 1982 nr.1[67] styczen-luty 1-82.PDF

7. Akwarium rok XXIII 1982 nr.2[68] marzec-kwiecien 2-82.PDF

8. Akwarium rok XXIII 1982 nr.3[69] maj - czerwiec 3-82.PDF

9. Akwarium-pokojowe.pdf

10. Atlas_Freshwater-Dr.Axelrods.pdf

11. Moje Akwarium - Hans J. Mayland.pdf

12. Peter Beck - Rośliny Akwariowe.pdf

13. Ryby Akwariowe - Dick Mills.pdf

14. Ryby Wód Polskich - Andrzej Rudnicki.pdf

15. Tropikalne Ryby Akwariowe - Ivan PetrovickĂ˝.pdf

16. Wodny Ĺšwiat Akwarium - Schliewen.pdf

17. Zdrowe ryby w akwarium.pdf

18. Życie wód słodkich -Bowkiewicz.pdf
 


 

 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


eAkwarium.eu Blog o akwarystyce. Akwarium, jak zacząć? Początkujący. Pytania i odpowiedzi.